CZ | EN        Dobrý den, dnes je neděle, svátek má Karolína.

 

Květinová výzdoba zvýší image vašeho podnikání

Činnost každé firmy je unikátní bez ohledu na konkurenci s podobným zaměřením. Kritérií, která vaše podnikání od konkurence odlišuje, je mnoho, mezi nejzásadnější rozhodující faktory pro vaše klienty patří bezesporu kvalita výrobků či služeb, servis včetně záručního, cena vs. kvalita a vaše renomé na daném trhu společně s referencemi. Dnes více než v minulosti kladou firmy také důraz na firemní prostředí, ve kterém se dennodenně pohybují jejich zákazníci a zaměstnanci. V minulosti často opomíjený faktor může být v dnešním vysoce konkurenčním prostředí rozhodující, a to především v oborech jako je poradenství, právní či finanční servis, služby osobního charakteru, hotelnictví a gastronomické služby. Podařilo se vám vybudovat úspěšnou a prosperující společnost? Květiny by se měly stát tak zvanou třešínkou na dortu dobré image společnosti. Květiny vnesou do firemních prostor, kanceláří, zasedacích místností či na recepci atmosféru pohody a vstřícnosti a stanou se tak „třešínkou na dortu“ pro vnímání vaší dobré image klienty. Květiny velmi bravurně dotvářejí atmosféru místností pro odlehčený Poslouží jako možnost odlehčeného „small talk“ s klienty či novými zaměstnanci při vstupním pohovoru.

firemní květinová výzdoba Květiny ve firemních prostorech vnímáme jako součást firemní kultury, její image a komunikace. Posláním týmu La Florista je postarat se o kompletní květinový servis. Nabízíme floristické poradenství, prohlédneme vaše prostory, vyslechneme vaše požadavky a navrhneme vaši květinovou výzdobu. Vždy dodáváme zaručeně čerstvé květiny, přesně podle vašeho zadání a požadavků. Květiny sladíme s ročním obdobím, firemním logem či brand manuálem, nebo pokud vše necháte na nás, pohrajeme si s květinami s fantazií nám vlastní. Věříme, že výsledek vás vždy pokaždé překvapí, potěší a zaujme. Vždy se zásadně držíme stanoveného budgetu a vy se nemusíte o nic starat. Květiny přivezeme až k vámdo vašich firemních prostor v perfektní kvalitě, naaranžujeme je a dle dohody dodáme také nádoby na květiny.

Květiny na recepce a do kanceláří

firemní květinová výzdobaKytice či květinové aranžmá dodáme ve smluvený čas v pravidelných např. týdenních intervalech, což vám zaručí jejich čerstvost, vůni a neustálou rozmanitost. Květiny vybíráme tak, aby se hodily do vašich prostor, ladily s firemní filozofií, logem, barvami interiéru a vkusně a elegantně tak podpořily image vaší společnosti. Vytvoříme jednoduché vazby i veliká extravagantní a neobvyklá aranžmá, která každého ohromí. Neváhejte nás tedy kontaktovat, přijedeme k vám na nezávaznou konzultaci a na jejím základě vám vytvoříme konkrétní nabídku, přesně na míru vašim potřebám.

Květiny pro zaměstnance a obchodní partnery

Květiny jsou nejvhodnějším dárkem nejen pro zaměstnance, ale také pro obchodní partnery. Pokud chcete popřát k narozeninám, svátkům, pracovním úspěchům či poděkovat za dobře odvedenou práci nebo úspěšné obchodní jednání využijte náš e-shop www.online-kvetiny.cz a květiny doručíme ještě ten den. Ať se jedná o ženu či muže, vytvoříme kytici, která dotyčného zaujme. Samozřejmostí je připojení vzkazu ke každé kytici. Pro stálé obchodní partnery nabízíme slevu 10% z cen uvedených v našem e-shopu, proto se vám vyplatí se k nám vracet. Kdybyste si přece jen nevybrali kytici květiny přesně podle svých představ, kontaktujte nás, uvážeme kytici, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům a ceně, samozřejmostí je možnost platby na fakturu.

Hrnkové rostliny do interiérů

firemní květinová výzdobaAby vaši zaměstnanci mohli podávat uspokojivé pracovní výkony, je třeba, aby jejich pracovní prostředí bylo příjemné, zabydlené a vzdušné. Pro docílení takové atmosféry jsou a na to jsou květiny ideálním pomocníkem – dusno přemění v čerstvý příval kyslíku, pročistí vzduch a vrátí aktivitu a energii tolik potřebnou pro kvalitu odvedené práce. Navíc zpříjemní pracovní prostředí, což vaši zaměstnanci také jistě ocení. Zajistíme do vašich kanceláří jak malé rostliny na okna či police, tak velké reprezentativní vzrostlé rostliny. Vždy vám doporučíme nejvhodnější rostlinu do vašeho interiéru, tak aby rostlina v daných klimatických podmínkách nestrádala a neztrácela tedy svou krásu – přílišné klimatizování totiž neškodí jen vám a vašemu zdraví, ale také rostlinám, obzvlášť těm, co jsou původem tropické.

Péče o hrnkové rostliny

Samozřejmostí je následná péče o rostliny v interiérech, kterou zajistíme ve vámi zvolený čas – např. v pátek odpoledne, kdy nebudeme překážet vašim zaměstnancům při práci během rušného dne. Je jen na vás, jestli nám pravidelnou péči o rostliny ve vašich firemních prostorech svěříte. Můžeme nabídnout jak kompletní týdenní péči včetně pravidelné zálivky rostlin, přesazování a péči o vzhled rostlin nebo zvolíte měsíční péči – tedy zálivku si zajistíte sami – a my jen přihnojíme, naleštíme listy, upravíme rostlinu o uvadlé listy či květy a zajistíme její krásný vzhled a dlouhou životnost.

Soukromé domy a byty

Pokud stavíte nový dům či kupujete byt , jistě brzy přijdete na to, že bez květin není domov domovem. A pokud má platit „doma je doma“ bez květin to nepůjde. Květiny dodávají život, atmosféru a vytvoří útulné prostředí, kam se budete rádi vracet po náročném pracovním dni. Kontaktujte nás, přijedeme se k vám podívat a navrhneme přesně ty pravé rostliny, které dovedou vaše zázemí k dokonalosti. Samozřejmostí je také doporučení kvalitních obalů na vybrané rostliny a kompletní dodávka osazených rostlin až k vám. Vzhledem k našim kontaktům s dodavateli kvalitních hrnkových rostlin, vám vždy nabídneme velmi výhodné ceny.

Svou práci děláme s láskou, profesionalitou a nadšením. Přesvědčte se o tom sami.
Odběr novinek


Ukázky našich prací
Květinový firemní servis
Rady&Tipy pro vás O nás Originální květinová výzdoba pro firemní akce – doporučení, tipy a triky Nabízíme Květinová výzdoba
Reference a loga partnerů
 
 
LA FLORISTA     |     2010.     |     Newsletter - zasílání novinek     |     Developed by NET sign studio
Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.