CZ | EN        Dobrý den, dnes je Úterý, svátek má Monika.

Svatební design

Květiny / květinová výzdoba / návrhy designu / půjčovna dekorací

Ke každému zákazníkovi přistupujeme idńdividuálně a design pro svatbu nebo oslavu připravíme na míru vašim požadavkům. Necháváme se inspirovat jedinečností každého z vás. Pracujeme v souladu s přírodou, která je pro nás také velmi inspirativní.

Nezáleží na tom, zda plánujete svatbu menší se skromným rozpočtem a o svatebním designu zas tak moc nepřemýšlíte, najdeme krásné řešení i pro Vás.

Pokud plánujete svatbu větší a chcete mít vše opravdu pěkné, jste na správné adrese. Připravíme vám návrh designu, kompozici květin a vše sladíme do dokonalého celku. Tématické svatby jsou pro nás velkou výzvou a opravdu nás baví, takže i s tématem a jeho zapracováním do svatebního konceptu vám rádi poradíme a pomůžeme. Spolupracujeme se cukráři i jinými svatebními dodavateli, včetně svatebních agentur. Na naše partnery rádi předáme kontakty a budete tak mít na své svatbě skvěle sehraný tým profesionálů, díky kterým si svůj velký den užijete od začátku do konce bez starostí.

Užijte si náhledy ze svatebních konceptů a degisnů, které jse již připravovali:Odběr novinek


Ukázky našich prací
Květinový firemní servis
Rady&Tipy pro vás O nás Originální květinová výzdoba pro firemní akce – doporučení, tipy a triky Nabízíme Květinová výzdoba
Reference a loga partnerů
 
 
LA FLORISTA     |     2010.     |     Newsletter - zasílání novinek     |     Developed by NET sign studio
Textové, grafické a multimediální materiály jsou majetkem provozovatele a jakékoliv jejich použití dalšími stranami je bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno. Fotografické materiály poskytnuté zákazníky jsou zveřejňovány pouze s jejich souhlasem.